אודות

האתר הוקם על ידי במטרה ליצור זיקה בין הקוראים לבין גישת הלוגותרפיה והמשמעות בחיים אשר גובשה עי ד”ר ויקטור פראנקל מחבר רב המכר “אדם מחפש משמעות”. הלוגותרפיה כגישה מנחה אותנו בחיפוש אחר משמעויות בחיים ומספקת היבטים פילוסופים לצד היבטים יישומיים הנוגעים בחיי כל אחד מאתנו ביום יום.

דרור שקד, לוגותרפיסט
דרור שקד, לוגותרפיסט

הנני בוגר המחזור הראשון של תכנית  Associate in Logotherapy באוניברסיטת תל אביב, ובעל הסמכת Diplomate in Clinical Logotherapy מטעם מכון ויקטור פרנקל ארצות הברית  Viktor Frankl institute USA. במסגרת פעילותי לקידום התחום בישראל הנני מייסד שותף ביחד עם ד”ר פנינית רוסו נצר, של “מכון מצפן לחקר וישום המשמעות בחיים” אשר הוקם באוניברסיטת תל אביב ושימשתי כמנהלו הראשון. בעבודתי אני משלב את הלוגותרפיה ותפיסת המשמעות בחיים כמניע בסיסי בחיי האדם, בתהליכי ליווי יעוץ והנחיה אישית וכן במסגרות קבוצתיות. החל מ 2019 לומד לתאר שלישי בחו”ל ועבודת המחקר עוסקת בלוגותרפיה ישומית ושילובה בתהליכים חברתיים ובין אישיים מורכבים. 

שגית שלמה, דוקטורנטית לפילוסופיה, לוגותרפיסטית וחוקרת שירה ומשמעות, מלווה את התפתחות האתר מראשיתו כיועצת תוכן מקצועית וככותבת תוכן ומאמרים.

לאתר יש אלפי קוראים ורבים מהכותבים הם בעלי ניסיון והכשרה מקצועית ואקדמית בתחומים הנוגעים בהיבטים שונים של נושאים אלו. בזכותכם האתר מתהווה כיום כמגזין המאמרים החשוב והנקרא ביותר בתחום הלוגותרפיה והמשמעות בחיים. האתר אינו ממומן עי גורמים חיצוניים, והוא אינו למטרות רווח. מטרתו המרכזית היא קידום ופיתוח הלוגותרפיה והמשמעות בחיים בישראל והנגשת הרעיונות והמידע לציבור הקוראים. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים וטקסטים המגיעים לידינו. אם זיהיתם באתר צילום או טקסט שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו בדוא”ל ולבקש לחדול מהשימוש בו או לבקש להוסיף את הקרדיט שלכם.

לשליחת מאמרים ויצירת קשר : blogoterapy@gmail.com   054-6920400

שלכם, ברגשי משמעות 🙂

דרור שקד, לוגותרפיסט